Sinoć se u “Zadrugu” vratila jedna od najupečatljivijih učesnica, Milijana Kulić, sa bebom i vjerenikom Lazarom Čolićem Zolom.

Stoga ona je danas glavna tema svih zadrugara, a njena majka Marija, požalila se Mikiju Đuričiću na ponašanje njene kćerke dok je bila u spoljnom svijetu jer je počela da se kocka.


Siniša je u pola devet uveče našao u kazinu. Dobro što je došla ovdje da zaboravi, za ova dva mjeseca će da zaboravi – rekla je Marija.

– Ona se navukla. Pare mora negdje da uloži. Morate da razgovarate sa njom – savjetovao ju je Miki.

– Ona nije više sama, ima dete, ne može non-stop da visi u rijalitiju. Ona ne zna da kuha, ja da sam kući pa da vodim računa, da ih pozovem da jedu, ali ja ne mogu da sjedim ispred zgrade i da gledam njihova kretanja – nastavila je Kulićeva, koja se nakon toga žalila i na svađu njenog supruga sa Miljanom.

– Znaš kakve su svađe bile, čovjek je poludio od njih. Prijetio im da će oboje da ih u*ije, uplašio se da je on (Zola) nije navukao. Ona nikad nije kockala, tačno ju je on navukao – navela je Kulićka, a sve detalje poslušajte u videu.