Tijana Kulić mami uzdahe.

Učesnica rijalitija Zadruga 4, Miljana Kulić u više navrata je isticala kako ima lijepe i zgodne sestre koje bi napravile haos kada bi se pojavile na estradi.

Iako je Miksi uvijek pričala za sebe kako ima savršene proporcije i super tijelo, nikada nije krila da kod kuće ima sestre Tijanu i Anu koje izgledaju još bolje od nje.

Instagram

– Moje sestre su ribetine za ove pačavre ovdje. Tijana i Ana su lijepe kao lutke. Ja sam lijepa, ali one su duplo ljepše. Nijedna im nije ravna – govorila je Miljana u više navrata.

U odnosu na sve tri, Tijana najviše liči na majku Mariju. Njene fotke sa privatnog profila na Instagramu rijetko kad procure, a sada je portal Pulsonline pronašao jednu od koje će vam zastati dah:

Printscreen Instagram