U današnjem razgovoru sa Drvetom mudrosti Luna Đogani otkrila je koji je razlog što je na današnjoj proslavi pustila suze.

“Znate da sam ja emotivna i da me neke pesme pogađaju.” – rekla je Luna.

Takođe je govorila s svom odnosu sa ukućanima, koje smatra mnogo bliskim, među kojima su Aleksandra Subotić, David Dragojević, Mina Vrbaški i Nemanja Tošić.

“Ove godine sam našla svoju grupicu, tu su bili Aleksandra, David, Mina, Nemanja… Sinoć sam imala svađicu sa njima. Kao da su MIna i Sandra jedva čekale da se posvađamo. David je okej. Baš sam se bila rastužila. Opet se osećem usamljeno.” – pričala je Luna.

Luna je dodala: “Mina i ja nemamo odnos sada. Razočarala me je. Povredilo me je što ima takvo mišljenje o meni.”

Luna je takođe nabrojala neke ukućane s kojim je u korektnim odnosima:

“Meni niko ovde nije prijatalj. Neko ko mi ovde mnogo prija to je Jelena. Vesela je i pozitivna i ne pričamo o drugim ljudima. Takođe Sava mi prija, Nemanja tu i tamo. Bane i Zerina su mi dragi. Marka Miljkovića mi je malo falilo da zaboravim.” 

Đoganijeva je u toku razgovora zaplakala i požalila se da se osjeća usamljeno i da joj boravak u Bijeloj kući veoma teško pada.

“Baš mi je teško. Osećam se mnogo usamljeno. Adam ima svoje probleme i ne mogu da mu pomognem jer ne mogu ni sebi da pomognem. Ja ne mislim da nisam dobra čovek. Želim da opet budem ona iskreno nasmejana Luna.” – plakala je Luna.

Kako je sve izgledalo možete pogledati  u sledećem video-prilogu.